Planujesz zakup domu, mieszkania? Czeka Cię remont? A może chcesz wprowadzić we własnym wnętrzu tylko kilka zmian? APP Proste Wnętrze oferuje szereg usług skrojonych na miarę, dostosowanych do Państwa potrzeb i budżetu. Jaka usługa będzie najlepsza dla Państwa?

Orientacyjne ceny projektów:

Projekt wykonawczy z pomocą w zakupach:  120-150 zł/m2 brutto.

Konsultacje projektowe: 300zł/spotkanie netto.

 

Każdy projekt wyceniam indywidualnie na podstawie rzutów deweloperskich lub projektu budowlanego.

Projekt wykonawczy to kompleksowa usługa, która skierowana jest do osób chcących uzyskać pełny projekt wnętrza oraz pomoc projektanta na każdym etapie realizacji inwestycji. Zaczynamy od rozmowy, tworzymy układ funkcjonalny wnętrza, a więc decydujemy gdzie będzie najlepsze miejsce dla danych sprzętów i mebli, następnie wspólnie tworzymy moodboard, a więc tablicę inspiracji na której znajdą się zdjęcia przedmiotów, ulubionych wnętrz, próbki kolorów i materiałów, które odpowiadają Państwa gustom i oczekiwaniom. Na tablicy mogą się znaleźć również zdjęcia ulubionych miejsc, dzieci, pupili i wszystko to, z czym kojarzy się Państwa wymarzone wnętrze.

Tablica inspiracji, moodboard

Tablica inspiracji, moodboard

Na podstawie tablicy inspiracji i zatwierdzonych rzutów funkcjonalnych tworzę trójwymiarowy projekt wnętrza. Dzięki niemu mogą Państwo zobaczyć, czy taka wizja Państwu odpowiada, czy też wprowadzamy poprawki i zmiany. Gdy projekt zostanie zatwierdzony przygotowuję dokumentację techniczną dla wykonawców, zestawienie materiałów i mebli oraz listę zakupową. Na zakupy – w zależności od preferencji – możemy pójść razem lub osobno. Podczas realizacji projektu zapewniam nadzór autorski, a więc kontrolę nad tym, czy wykonawcy działają zgodnie z projektem i w razie pojawiających się na budowie problemów – rozwiązuję je na bieżąco. Zależy mi na tym, aby Państwa wnętrze spełniło najwyższe standardy, a przede wszystkim nie odbiegło od założonej i zatwierdzonej wspólnej wizji.

Projekt koncepcyjny to nieco okrojona wersja projektu wykonawczego. W tym przypadku nasza współpraca kończy się na stworzeniu realistycznych wizualizacji wnętrza. Projekt koncepcyjny jest odpowiedni dla osób, którym brakuje wizji przestrzeni, jednak po jej wykreowaniu są w stanie samodzielnie ją zrealizować.

Konsultacje projektowe – jeśli macie Państwo ograniczony budżet lub nie potrzebujecie projektu wnętrza, a wystarczy Wam rozmowa z projektantem, bądź też zanim zainwestujecie własne pieniądze w usługi projektowania wnętrz chcielibyście poznać danego projektanta, ta usługa będzie odpowiednia dla Państwa. Podczas spotkania jestem w stanie rozwiązać nurtujące Państwa zagadnienia, pomóc w doborze materiałów i kolorystyki, podpowiedzieć jak rozwiązać układ pomieszczeń, wskazać ciekawe sklepy z meblami i dodatkami. Dzięki konsultacjom możecie Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze.

Oferty można łączyć,  mieszać i uzupełniać. Wszystko dla Państwa wygody. Zapraszam do współpracy.

 

Więcej o współpracy z moim biurem dowiecie się Państwo zaglądając na bloga i przeglądając wpisy:

Jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz część 1

oraz

Jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz część 2.